Informacje o firmie Sun Capital, dystrybutora rozwiązań GFI Software

Sun Capital to spółka specjalizująca się w dystrybucji, wdrożeniach, doradztwie i szkoleniach z zakresu bezpieczeństwa IT. Firma od 2004 roku zajmuje się dystrybucją rozwiązań Kerio® na terenie Polski, nieustannie rozszerzając siatkę partnerów handlowych, będących najlepszą gwarancją skutecznego wsparcia dla oferowanych przez nas rozwiązań.

Od roku 2010, wraz z nową ofertą Kerio appliance jesteśmy także dystrybutorem hardware. Aktualna oferta producenta znajduje się w domenie kerio.pl oraz na naszej dedykowanej stronie kerio.suncapital.pl.

W 2005 spółka został dystrybutorem rozwiązań SOPHOS. Dzięki rozszerzeniu oferty o produkty brytyjskiego producenta rozwiązań antywirusowych, spółka może swobodnie realizować sprzedaż złożonych systemów bezpieczeństwa IT w sektorze klienckim dużych, średnich i małych przedsiębiorstw. W chwili obecnej nasza firma posiada status SOPHOS Platinum Partner i cieszy się najdłuższą historią współpracy oraz statusem eksperckim w ramach oferowanych rozwiązań SOPHOS. Aktualna oferta jest dostępna na dedykowanej stronie sophos.com.pl. 

W 2006 roku firma nawiązała współpracę z Sunbelt Software. Producent oprogramowania ze Stanów Zjednoczonych zajmował się sprzedażą rozwiązań antywirusowych i firewalll dla użytkowników domowych i małych przedsiębiorstw. Od 2010 roku rozwiązania wraz z firmą wykupiła spółka GFI. Wraz z migracją rozwiązań do nowego producenta automatycznie Sun Capital rozpoczął udaną współpracę z nowym partnerem biznesowym. Ze względu wprowadzane zmiany w systemach operacyjnych Microsoft® zainteresowanie osobistymi zaporami zmalało i produkt został wycofany ze sprzedaży. Od 2012 roku spółka Sun Capital zaadoptowała do swojej oferty pozostałe rozwiązania z gamy produktów GFI. W chwili obecnej firma Sun Capital posiada status Golden Partner GFI a aktualna oferta GFI dostępna jest w domenie gfi.com.pl 

Od 2007 roku Sun Capital sp. z o.o. jest także wyłącznym dystrybutorem rozwiązań BackupAssist®. Nowa oferta australijskiej firmy Cortex uzupełniła ofertę spółki o rozwiązania do wykonywania prostych i rozbudowanych kopii zapasowych systemów opartych o platformy Microsoft®. Wraz z rozszerzeniem sprzedaży o rozwiązania BackupAssist, przygotowaliśmy ofertę rozwiązania specjalizującego się w backup dla środowisk virtualnych Altaro®. Pełna nasza oferta produktowa dostępna jest na stronie backup-solutions.pl.

W 2009 roku spółka podjęła współpracę z Notify Corp i specjalizuje się w ofercie NotifySync dla terminali BlackBerry. Było to uzupełnienie oferty w ramach pracy grupowej nowoczesnych serwerów poczty pracujących na platformach BlackBerry®. Ze względu na coraz mniejsze zainteresowanie rozwiązaniami producenta z Kandy produkt został wycofany z oferty.

W 2011 roku wraz z uruchomieniem oferty producenta Kerio Technologies hostowanej usługi pocztowej dla Kerio Connect, uruchomiliśmy pilotażowo własny serwer pocztowy świadczący profesjonalną usługę poczty korporacyjnej. Oferta znajduje się na stronie Mobilne-Biuro.com.

W połowie 2012 roku podpisaliśmy umowę dystrybucyjną z niemieckim producentem oprogramowania MailStore® Software GmbH, który w swojej ofercie posiada rozwiązania do archiwizacji poczty i swoim rozwiązaniem wspiera wszystkie dostępne rozwiązania tej rodziny produktów. W ofercie niemieckiego producenta znajdują się trzy produkty: MailStore Server, MailStore Service Provider Edition, MailStore Home, aktualną komercyjną ofertę w języku polskim posiadamy na naszej stronie mailstore.suncapital.pl.

W lutym 2017 firma GFI Software przejęła firmę Kerio Technologies, w ramach wieloletniej współpracy z wymienionymi vendorami, firma Sun Capital sp. z o.o. stała się dystrybutorem rozwiązań GFI i może oficjalnie oferować rozwiązania produktów w kanale partnerskim w Polsce. Aktualna oferta produktów GFI dostępna jest na stronie https://gfi.com.pl.

Oferowane przez Sun Capital produkty stanowią kompleksowy system bezpieczeństwa, pracy grupowej, archiwizacji, backupu, wymiany informacji i szeroko pojętego kontaktu w przedsiębiorstwach i instytucjach.

Pomoc techniczną dla klientów końcowych i partnerów świadczymy za pośrednictwem dedykowanego serwisu - Pomoc.SunCapital.pl oraz telefonicznie w godzinach pracy. 
Naszym partnerom biznesowym i klientom gwarantujemy profesjonalne podejście do wsparcia produktowego, bezpieczną, fachową i rzetelną obsługę prowadzonych projektów sprzedażowo-wdrożeniowych IT.

Posiadamy dużą wiedzę w zakresie oferowanych rozwiązań i chcemy się ta wiedzą dzielić z klientami i partnerami w Polsce, dlatego uruchomiliśmy dla Was ofertę szkoleniową.

Dla firm, które poszukują właściwych rozwiązań, pomocy przy wdrożeniu, posiadamy ofertę usługi audytu i pomocy przy wdrożeniu. 

W spółce znajduje się wyspecjalizowana kadra, która służy wiedzą i doświadczeniem z zakresu bezpieczeństwa infrastruktury IT, ochrony informacji, poczty elektronicznej, kontroli działań użytkowników sieci i innych.

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych partnerów handlowych i klientów w 2011 roku, uruchomiliśmy BLOG firmowy, w którym systematycznie informujemy o zmianach w ofercie produktowej i trendach związanych z bezpieczeństwem IT.

NIP: 7542750511

REGON: 532406718

KRS: Rejestracja spółki dokonana w Krajowym Rejestrze Sądowym we Wrocławiu: 0000171375

Dane kontaktowe

Sun Capital Sp. z o.o.
ul. Ołtaszyńska 92c/6
53-034 Wrocław

tel. +48 71 707-03-76
tel. +48 71 360-81-00

suncapital@suncapital.pl

http://www.suncapital.pl

Subskrybuj nowości

Newsletter obsługiwany przez